2021 Yılında Çıkacak LEGO Bonsai İncelemesi

Son derece ayrıntılı derecede bitki oluşturmayı sağlayan yeni LEGO ürünü duyuruldu. LEGO Botanik Koleksiyonu olarak tanıtılan bu set, özellikle biz bonsai severler için heyecan verici bir gelişme. Umarım dünya ile aynı tarihlerde inceleme, yapma fırsatımız olur. Setin ayrıntılarına gelecek olursak, set LEGO 10280 olarak tanıtıldı ve Ocak 2021’de satışa sunulacağı da belirtildi.

10281 LEGO Bonsai – 878 Parça

LEGO gerçekten herkesin ilgi duyduğu parçalar yapıyorken bonsai ve çiçekler üzerinde çalışma yapması, bunu sunması gerçekten çok güzel bir gelişme.

Botanik koleksiyonunun yıldızı, LEGO Bonsai olacak gibi görünüyor. LEGO ile masanıza bir dekorasyon ürünü olarak bonsai yapabilecek, dilediğiniz yerde konumlandırabileceksiniz. İki versiyon olarak gelecek olan bonsai LEGO serisi; pembe çiçekli bir sakura ve yeşil yapraklı başka bir ağacı içeriyor. İki farklı versiyonu da kendi adıma satın alacağım. Yaparken çok zevk alacağız gibi görünüyor. Set ve koleksiyon hakkında başka gelişme olursa mutlaka bu yazının altında belirteceğim. Ayrıca LEGO Bonsai yapımı ile alakalı da video çekeceğim satın alır almaz.

About the author

Dijital pazarlama ve SEO uzmanı. Bitki meraklısı. Bonsai Notları kurucusu ve editörü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.